REFERENCIE A VÝSLEDKY

Pozrite sa, čo hovoria užívatelia, ktorým už Froby pomáha s marketingom:

Karol Niton

nezávislý distribútor Herbalife - www.schudnut.eu

Dokončila som svoj projekt a potrebujem ho dostať do povedomia ľudí, teda mojej cieľovej skupiny. A Erikovu prácu sledujem cez Facebook, vlastne mi to prišlo vhod v pravý čas.

Času mi šetrí dosť. Namiesto mňa myslí na uverejňovanie príspevkov. Dobré je, že dcéra mi hovorí: "Mama, ty si bola na Facebooku" v deň, keď som bola na celodennom seminári. Ja jej vravím, "Nie, mám na to automat". Ako bola prekvapená, zaujímala sa, odkiaľ to mám.

Za tri dni má môj web, teda dosah príspevku 406 osôb, teda nárast o 1783%, za deň 9 reakcií, 3 zdieľania, 2 komentáre 9 páči sa mi. Teším sa, že mi počet sledovateľov porástol o 320%. Stránku za jeden týždeň si pozrelo o 280 % ľudí viac ako dovtedy. A včera a predvčerom boli ukazovatele ešte oveľa priaznivejšie, lebo som pozvala na web všetkých mojich fanúšikov z knižnice. Tam som ľutovala, že nemám automat, lebo napísať osobné pozvania s prílohami vyše 100 ľuďom mi zabralo celý deň. Dva obrázky majú 172 páči sa mi za týždeň a jeden 232 páči sa mi.

Froby sa stará o moju osobnú stránku, aj o moju "projektovú" tiež, namiesto mňa z mixéra publikuje každý deň. Ja si len pozriem "páčia sa" a diskutujem s potencionálnymi klientmi. Je dobré, že môžem dávať z Froby svoje príspevky z Mixéra do cieľových skupín. Stačí jednoducho ich skopírovať na nástenky a je to. Komplet aj so smajlíkmi, aj s obrázkami to ide. Už len sledujem ako tam niektoré príspevky majú za jeden deň aj 50 páči sa mi to, zdieľania, diskusie.

Jednoznačne Mixér je skvelý, časovač som ešte nestihla preveriť. Tiež sa mi páči, že môžem z Mixéra aj okamžite publikovať, čo práve uznám za vhodne. Aj profil je skvelý, to, že sa tam dajú referencie. A veľmi mi pomáhajú aj Návrhy príspevkov, vidím, čo je úspešné, tak prispôsobujem tomu. Je to jednoduché. Som už senior, zorientovať sa mi trvalo asi dva dni.

MGR. GABRIELA ŠIMOVÁwww.farebnedni.eu

Aplikáciu Froby som začala využívať počas absolvovania iného kurzu a som s ním veľmi spokojná. Funkcie sú jednoduché a prehľadné. Servis vynikajúci. Publikovanie článkov na FB som už úplne prenechala na Froby. Priebežne iba dopĺňam do mixéra články, ktoré bude publikovať.

Moji zákazníci sú pravidelne informovaní a sporadicky získavam nových. Froby za mňa udržiava kontakt s mojimi zákazníkmi a získava nových. To všetko v rámci pravidiel FB, ktoré už nemusím podrobne študovať. Ľudia z Froby ma vždy upozornia na zmeny.

Mixér je pre mňa TOP funkcia. Sám si vyberá najvhodnejší čas a článok na publikovanie. Teším sa aj z funkcie sledovania konkurencie, odkiaľ môžem čerpať inšpiráciu pre moje príspevky. Práca s Froby je jednoduchá. Funkcie sa dajú pochopiť na prvýkrát. Zvládne ich aj technický laik.

Janahttps://www.facebook.com/4lifeslovakia/

Froby prišiel pre mňa práve včas. Naučila som sa v Canva vytvárať vlastné príspevky a hľadala som možnosť, ako si to zjednodušiť naplánovaním dopredu. Froby je úžasná inšpirácia a jednoduchosť v jednom. Verila som od samého začiatku, že to bude niečo výnimočné. Erika a Martina (aj s ľuďmi okolo) sledujem už dlhšie.

Môj dosah bol na začiatku 100-120 ľudí, hneď 20.4. prvý príspevok mal dosah 350. Za tých pár mesiacov sa dosah zvýšil x násobne, dokonca tri dni po sebe viac ako tisíc /8.7. - 1322, 9.7.- 1053, 10.7. 1171/. Podľa toho viem, ktoré príspevky sa mojim fanúšikom páčia a ktoré nie.

Vidím, že FROBY sa stále zlepšuje, pribúdajú v ňom novinky, napr. sledovanie trendov. Funkcia MIXER je geniálna vec. Skoro ako v kuchyni. Nahádžete tam príspevky a čakáte, kedy, čo vypadne. Aj pre mňa je to každý deň prekvapenie :). Páči sa mi tiež rozdelenie podľa kategórií, čo šetrí čas. Jednoducho - milý robotko, ktorý pracuje za mňa a ja môžem chodiť po lese a zbierať hríby 🙂 Verím, že to zvládne každý. Na pár klikov sa dokáže zorientovať do 30 min max.

Ak potrebujem pomoc, CHAT funguje výborne. Dokonca mi pri nejakej otázke volali, aby sa ubezpečili, že tomu rozumiem. Vrelo odporúčam každému, kto to myslí vážne a chce ušetriť čas.

Karin Petríkováwww.podnikanieprenarocnych.sk

Keď som počul o Froby prvýkrát, tak som ešte nemal Fanpage. Nezaujímalo ma to. Zlom nastal, keď som sa s Erikom stretol osobne na seminári Na100%. Najviac ma oslovilo výrazné ušetrenie času a partnerský program. Tak som potom založil Fanpage a vyskúšal free verziu.

Koľko času mi Froby ušetril? Dávam 30 príspevkov mesačne. Z toho min. 15 ich robím z Froby - toto mi trvá maximálne 2 hodiny. 6 predajných príspevkov sú moja výroba- opakujú sa. 9 príspevkov sú tiež moja výroba a trvá mi to aj 3 dni. Takže časová úspora je obrovská. Bez Froby by som nemal šancu robiť 30 postov mesačne.

Erik má inšpiroval tým, že povedal, že jeho kamarát má 200 príspevkov v mixéri a v podstate to všetko funguje už samé. To je asi to najviac čo oceňujem a za 4 mesiace sa dostanem aj ja na cca 200 postov v mixéri. Neskutočné ušetrenie času a veľký výber z navrhovaných príspevkov.

Juraj Tomášekwww.essensparfemy.sk

Videla som reklamu na FB. Otestovala som free verziu a páči sa mi praktickosť aplikácie. 🙂 Testovala som Buffer a nesedel mi. Ostatné podobné aplikácie nepoznám.

Zatiaľ nemám presne zmerané výsledky a zároveň si myslím, že čosi pribudlo. Páči sa mi, že dám jeden príspevok a môžem ho dať do viac skupín, ktoré spravujem. Toto mi vyhovuje viac ako časovanie príspevkov priamo cez FB. Šetrí veľa môjho času pri zadávaní príspevkov, ktorý tak môžem venovať iným zaujímavým činnostiam.

Obľúbila som si mixér a časovanie. Veľmi vhodná je ponuka príspevkov. Nemusím sa trápiť s vymýšľaním príspevkov, ak ma momentálne nič nenapadá. Jednoducho si vyberiem ten čo mi príde práve vhod. Práca s aplikáciou je jednoduchá a intuitívna. Ja si myslím, že ju s ľahkosťou zvládne aj úplný laik.

Zuzywww.zuzy.info

Keď som sa rozhodovala, či si kúpim Froby, hlavou sa mi preháňalo, či mi to naozaj pomôže v rozvíjaní mojej fanpage a prinesie mi to nových fanúšikov a zákazníkov.

Čo mi najviac zjednodušilo Facebook marketing? Príspevky si naplánujem vždy minimálne na 1 týždeň dopredu, takže ušetrím vždy minimálne 7 dní, kedy sa nemusím o chod svojej fanpage starať. Veľmi mi pomáhajú návrhy na príspevky ako inšpirácia, keď mi nenapadá, čo zdieľať. Zároveň vidím prehľadne, čo budem zdieľať a čo som už zdieľala. Froby je prehľadný a umožňuje mi starať sa o svoju fanpage efektívne.

Andrea Britkováwww.umenieinvestovat.sk, Facebook: www.facebook.com/umenieinvestovat

Mé příspěvky mají větší dosah, lidé je čtou, likují, komentují a dokonce sdílejí. Úspora času je velká, protože nemusím denně vymýšlet, jaký post vytvořit. Mohu se podívat na vzory a inspirovat se, nebo použít přímo je. Samotnou by mě některé ani nenapadly. 😉 Co považuji za to nejlepší z Froby? Tipy na příspěvky a určitě denní automatizované postování.

Klára Doležalováwww.klaradolezalova.cz

Froby som si kúpil, aby mi ušetril čas na hľadanie a uverejňovanie príspevkov. Predtým som nepoužíval žiadnu podobnú aplikáciu. "Páči sa mi to" mám málo, občas 2-3, na niektorých profiloch nič, ale šetrí mi to čas.

Miloš HorvátFacebook: Ing. Miloš Horvát - Podnikať klasicky, alebo s MLM?

Rozhodla som sa kúpiť si Froby, pretože mi vyriešil problém s časom. Nedokázala som byť na Facebooku v čase, kedy by som chcela a svoje aktivity som zanedbávala.

Pracujem na automatizácii, využívam časovač, aj mixér. Zároveň som spokojná so zákazníckou podporou, dostala som na všetko odpoveď, aj napriek tomu, že mám veľmi začiatočnícke otázky. Je to skvelé, že už sa môžem sústrediť aj na iné veci. Ďakujem!

Natália Fajfrlíkováwww.navodnazmenu.sk

Najviac mi pomohla aplikácia Froby, vďaka tomu som si všetko "čo ma denne pri správe viacerých Facebookových stránok zdržovalo" naplánovala, potriedila a dala tomu celému systém.

Mária Čermakwww.nafotky.sk

Froby mi maximálne vyhovuje v jednoduchosti a prehľadnosti. Je skvele prehľadný, takže v menu sa nestrácam a nerozmýšľam ako v Post Planner, Buffer, Hootsuite, kde som som sa strácal. Tieto nástroje narozdiel od Froby mali na mňa zložité vytváranie plánovania.

Froby mi pomáha na plánovanie príspevkov systematicky každý deň. Automatizuje mi príspevky a plánovanie a to je pre mňa šetrenie času, keď si v nedeľu naplánujem príspevky na celý týždeň.

Top funkcia je Sledovač konkurencie. V konkurenčných službách je táto možnosť len za premium účet. Takto nemusím každý deň otvárať jednotlivé záložky s konkurenčnými stránkami, ale všetky ich mám nahodené vo Froby a to je na tom skvelé. Forby je tak jednoduchý, že to zvládne aj človek, ktorý vie len ovládať Gmail a Facebook.

Ľubomír Lachkýhttps://www.facebook.com/groups/zdravysposob/

Ak chcete ušetriť veľa času pri spravovaní vašej fanpage, automatizácia je ten najlepší nástroj. Naplánujem si príspevky vo Froby, ktoré sa samé vypublikujú, nemusím to robiť manuálne. Froby som si vybrala nielen kvôli jazyku a fukciám, ale hlavne je to najlepší pomer cena a výkon.

Moja fanpage má 5 a pol týždňa a má už 740 fanúšikov aj vďaka Frobymu. Funkcie, ktoré ponúka, sú nielen časovač a mixér, ale aj návrhy príspevkov, ktoré sú skvelou inšpiráciou. Práca s Froby je najjednoduchšia, aká len môže byť. Odporúčam naozaj všetkým, ktorí chcú mať úspešnú fanpage.

NikolFacebook: F.I.T - Look Better & Feel Better

Froby mi doporučil Martin Mažár. Hlavne ma zaujalo to, že sú tam návrhy na príspevky, pretože mnohokrát mám problém niečo sama vymyslieť 🙂 Ušetrí mi veľa času, pretože 1x do týždňa nad to sadnem a pripravím si tam príspevky na celý týždeň. Ak budem mať univerzálnych príspevkov viac, tak začnem využívať i mixér.

Získavam i viacej lajkov, pretože sa inšipirujem vašimi návrhmi na príspevky. Prácu s Froby zvládne i úplný technický antitalent 🙂 Je intuitívna a po zhliadnutí úvodného videa, ako Froby ovládať, tak nie je žiaden problém.

Iva Urbanováwww.kurzysprint.cz

Froby som začal využívať, lebo obsahuje návrhy príspevkov pre inšpiráciu. Predtým som používal Buffer. Bolo to fajn, ale radšej budem používať slovenskú appku ako zahraničnú. Navyše buffer nemá návrhy príspevkov. Myslím, že to, že vie publikovať aj na iné sociálne siete, nemá až taký veľký efekt, nakoľko na Slovensku ide hlavne FB a potom dlho dlho nič. Navyše Buffer nepublikoval do skupín. S Froby viem publikovať aj do skupín, keďže som ich začal používať.

Topka sú návrhy príspevkov, lebo nie vždy sa mi chce vymýšľať vlastné alebo nie vždy mám čo konkrétne publikovať. Takto sa dá ľahko udržiavať publikum pomocou zaujímavých príspevkov. Do hodiny som bol na 80 - 90% zorientovaný. Predpokladám, že ak človek bude používať nápovedy, tak sa zorientuje do max 2-3 hodín.

Michal Patakywww.michalpataky.com

Chcem napredovať v online marketingu, plus Martin Mažár je super človek - preto som začal používať Froby. Predtým som neskúšal žiadnu podobnú aplikáciu, ale chystám sa na PostPlaner, a to z dôvodu, že sme viacerí administrátori. Prednosťou Froby je jednoduchosť a tá ma oslovuje najviac! Ešte som neskúšal všetky funkcie, ale teším sa na všetko nové ...

Patrik Hanekhttps://www.facebook.com/EUROGREEN.GardenCare/

Potrebovali sme automatizovať pridávanie príspevkov na fanpage. O Froby som počul ako o prvej apke tohoto typu (nehľadal som podobné). Zatiaľ nám Froby pridal cca 10 príspevkov s nízkou úspešnosťou, ale po stránke automatizácie je to ok, musíme sa viac povenovať kvalite príspevkov. Šetrí mnoho času. Ako IT špecialista som sa bez návodu vo Froby zorientoval do 3 minút.

Michal Kratkyhttps://www.facebook.com/havenlysalon/

Dostala som ponuku vyskúšať Froby a veľmi ma teší,že som ju prijala. Super! Podobné aplikácie som neskúšala, ani by som nemenila. Veľmi mi pomáha sledovač konkurencie a lajky pribúdajú. Pomáha mi už len tým, že môžem naplánovať príspevky aj na mesiac. Sledovač konkurencie je super inšpirácia. Zorientovala som sa vo Froby veľmi rýchlo.

Naďahttps://www.facebook.com/zdravievkazdomveku/

Mojím cieľom je získať viac fanúšikov na FB a pritom netráviť pri počítači hodiny denne. Froby používam zatiaľ iba 1 týždeň, takže zatiaľ to vyzerá, že trávim viac času pri počítači, ale príspevky mám krajšie. Froby je pre mňa aj inšpiráciou. Výhodou je, že nemusím ísť každý deň na počítač. Navyše Froby má krásne nápovedy, podľa tých to dá každý. JA do jedného dňa som to dala...

Tatiana www.tatianabanasova.sk

Je to od autorů, kteří jsou odborníci, proto jsem se pro Froby rozhodla. Je to efektivní způsob, jak získat lajky, za 3 měsíce se mi zvýšil počet lajků cca o 30%. Nemusím vyhledávat a vytvářet citáty a hledat videa.

Lenka EisenreichováFacebook: Vitálně ke 100

Aktívne som hľadal podobný nástroj a bola to zhoda okolností, že som dostal mail od Froby.sk. Dôveroval som v produkty p.Hoffmana. Flirtoval som s touto myšlienkou, testoval rôzne nástroje, ale až s Froby som začal seriózne pracovať.

Naše FB stránky majú konečne pravidelné uverejňovanie príspevkov. Stúpajú čísla návštevnosti, aj označovania príspevkov. Nemám výčitky, keď nemám čas prihlasovať sa na FB, Froby to urobí za mňa. Práca s Froby je jednoduchá. Za dve hodiny som už vedel klikať, kam treba.

Daniel BORIShttps://www.facebook.com/borisdaniel/

Froby som dostala ku kurzu Kráľ Fanpage na 3 mesiace. Dovtedy som plánovala príspevky len pomocou FB. Najúspešnejší príspevok, ktorý som použila z databázy, dosiahol 11 lajkov a 41 komentárov.
Pomáha mi najmä tým, že si viem pozrieť, aké typy príspevkov zverejňuje konkurencia a aké má na ne ohlasy. Froby mi zároveň slúži aj ako inšpirácia na pridávanie vlastných príspevkov či už z databázy Froby alebo sledovaním konkurencie.
A samozrejme, keď si naplánujem príspevky na nejaké obdobie dopredu, aspoň nejaký čas na ne nemusím myslieť a Froby všetko spoľahlivo zverejní na FB v stanovenom čase.
Veľa pracujem so Sledovačom konkurencie, lebo veľmi ľahko a prehľadne vidím, čo robí moja konkurencia, aké dáva príspevky, čo im funguje a čo nie.
Práca s Froby je veľmi jednoduchá. Som totálne technické nemehlo, ale s Frobym sa mi pracuje fantasticky, je to veľmi intuitívny nástroj, zorientovanie sa mi trvalo doslova minúty.

Lucia Veselováwww.dobrunoc.eu

Mám svůj web a chtěla jsem vyzkoušet, jestli se něco změní 🙂 S Froby se zvedl počet lajků a začali reagovat i přátelé, kteří dřív na nic nereagovali. Automat je super, nemusím na to myslet a užitečné jsou i vyhledané příspěvky. Super je i výběr příspěvků a Mixér a možnost zapojit všechny své FB účty a skupiny. Přesto, že jsem laik, celkem dobře jsem se naučila s tím pracovat - a docela rychle.

Jana Zupkováwww.uklid-domacnosti-zdrave.simplesite.com

Pre Froby som sa rozhodla na základe odporúčania z jednej fb skupiny a následného bezplatného vyskúšania. Šetrí mi strašne moc času. Napríklad vďaka plánovaču príspevkov na dlhú dobu dopredu mám teraz naplánované príspevky na celé leto a nemusím cez prázdniny tomu venovať čas. Froby je veľmi jednoduchý systém. Do hodiny som zvládla všetko čo bolo treba.

Mária Čermákwww.nafotky.sk

Keď som sa o tom dozvedel, pochytila ma zvedavosť. Chcel som vyskúšať, ako to funguje. Som len začiatočník s Froby aj s Facebookom, ale hneď som zistil, že to šetrí čas vďaka jednoduchosti. Najlepšia funkcia je publikovanie príspevkov v presný čas. Áno, je to jednoduché - chce to nájsť si iba trochu času, kľudné miesto...

Martin HOCMANwww.top100sk.com

Froby som si kúpil, pretože som chcel plne automatizovať uverejnovanie príspevkov. Predtým som používal Buffer, ale jeho nevýhoda bola v tom, že bol po anglicky. Nemám ešte spravenú štatistiku, ale Froby mi uľahčil prácu. Za najväčšiu výhodu považujem plánovanie.

Mirowww.facebook.com/bezeckykalendar/

Froby som mohol zadarmo odskúšať pri kúpe Kráľ fanpage. Šetrí môj čas, ale neviem koľko, dáva za mňa príspevky. Najviac využívam mixér, aj keď by som si vedel predstaviť doplňujúce nadstavenia. Zorientoval som sa cca za 10 minút.

Jozefhttps://www.facebook.com/kitchentrade/

Froby je prostriedok, ktorý mi zlepší prácu s produktmi a ich predajom. Očakával som väčší záujem, ale chyba môže byť aj vo mne. Na Froby sa mi páči celková tvorba stránky a možnosť opakovania jednotlivých obrázkov. Zatiaľ som spokojný, čo som ho používal za tú krátku dobu.

Štefanwww.facebook.com/sgulyas1

Prečo som sa rozhodol pre Froby? Verím v to, čo učia Martin, Erik a Michal. To bol rozhodujúci dôvod. Denne mi Froby ušetrí vyše pol hodiny. Najlepšia funkcia je podľa mňa Sledovač trendov. Odkedy používam Froby, je práca s Facebookom jednoduchšia.

Lukáš Zajacwww.chcembytzdravy.sk

Mám problém sama písať príspevky a vaše príspevky mi dávajú inšpiráciu a možnosť sa v tom zlepšiť. Posledné príspevky boli úspešné a hlavne je pre mňa úžasne upokojujúce, že sadnem a píšem, keď aspoň trošku mám pocit, že mi to ide 🙂 Je fajn vedieť, ze sa to potom uverejní v správny čas, keď nemám čas, nápad ani chuť písať... Froby mi veľmi pomáha. Napíšem, uložím a nestarám sa... úplne paráda. Najviac využívam navrhované príspevky - pečítam si a viem, že to môžem dať na stránku. Super. Na moje prekvapenie 🙂 som sa zorientovala rýchlo.

Andrea Molčákováwww.intuity.sk

Chtěl jsem ušetřit čas, proto jsem si pořídil Froby. Zkoušel jsem Buffer s podobným výsledkem. Nachystáním příspěvků dopředu mi hodně zjednodušuje život. Využívám pouze postování a práci s aplikací jsem zvládnul za den.

DavidFacebook stránka Chci se cítit dobře-zdravé omlazení těla

Kontaktný formulár