Časté otázky

Funguje vôbec tento systém?

Takýto systém marketingu na sociálnych sieťach funguje vynikajúco. Nevýhoda doteraz bola taká, že ste museli na Facebook nahadzovať svoje príspevky vy sami. Aplikácia Froby to však výrazne zjednodušila. Vytvorili sme ju práve preto, aby ste sa odbremenili a usporili kopec času tým, že príspevky bude aplikácia Froby publikovať za vás. Stačí, keď im nastavíte čas. A to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Je Froby určený len pre finančákov a poradcov alebo ho využijú aj eshopáci a majitelia firiem?

Froby je zameraný hlavne na ľudí v sieťovom marketingu. Tým prináša naviac napr. nápady na príspevky. Avšak ak ste majiteľ firmy alebo eshopu a nepoužívate žiadny automatický nástroj na publikovanie statusov na svojej fanúšikovskej stránke, tak aj v tomto prípade vám Froby dokáže výrazne pomôcť a to tým, že vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze. Pozrite si hore v menu, aké funkcie má Froby naviac oproti Facebooku a sami zistíte, že 80% z nich vám môže pomôcť, aj keď nie ste v žiadnom sieťovom marketingu.

Koľko zákazníkov môžem cez Froby očakávať?

To závisí od veľmi veľa faktorov. Na vašom produkte, to, aké príspevky budete publikovať, to, koľko máte fanúšikov alebo priateľov. Froby je v prvom rade nástroj, ktorý má pomôcť ľuďom v sieťovom marketingu vybudovať si status experta v oblasti tým, že bude zdieľať články a ďalšie príspevky z jeho problematiky. Tým si budú budovať lepšie meno u svojich fanúšikov a kamarátov. A pár z nich si časom určite nejaký produkt kúpi. Ak však budete mať veľa priateľov a fanúšikov a naozaj kvalitný produkt, tak vám Froby určite dokáže získať pár klientov každý mesačne. Že nemáte veľa priateľov alebo fanúšikov? Naučíme vás aj to, ako ich získať viac. V skratke povedané, Froby je funkčný marketingový nástroj pre sieťový marketing (a nielen pre sieťový marketing) v pomere cena / výkon.

Zvládne to aj technický antitalent?

Aplikáciu Froby sme schválne urobili takým spôsobom, aby to hravo zvládol aj technický antitalent. Výsledkom je, že keď bežne zvládate napr. len základné veci ako je posielanie e-mailov alebo pridávanie príspevkov na Facebooku, Froby spojazdníte na mesiac len za 10 minút.

Budem mať kontrolu nad príspevkami?

Samozrejme. Budete mať plnú kontrolu nad príspevkami. Vy sami si vyberiete, aké príspevky bude Froby za vás publikovať. Aplikácia nikdy nebude publikovať niečo, čo si sami nevyberiete, neschválite alebo nepotvrdíte.

Čo ak to nebude fungovať?

Tento systém sa plne overil spokojnými zákazníkmi a práve podľa spokojných zákazníkov vieme, že funguje. Ak by sa aj stalo, že vám z nejakého dôvodu fungovať nebude, máte u nás 100% garanciu vrátenia peňazí na prvých 30 dní. To znamená, že od prvej platby ju môžete testovať 30 dní a ak vám to fungovať nebude, stačí, ak nám napíšete e-mail a my vám okamžite vrátime peniaze.